E-bike | www.hatiar.eu - Montáž LPG zariadení do osobných motorových vozidiel.

BICYKLE EASYBIKE

Pri návrhu bicyklov EasyBike bol kladený veľký dôraz na kvalitu a maximálnu funkčnosť. Preto sú komponenty vybrané pre tieto bicykle od renomovaných výrobcov prevažne z Taiwanskej produkcie, ktorí sú dodávateľmi komponentov všetkých svetových značiek. Najväčší dôraz bol kladený samozrejme na pohonnú jednotku. Preto bola vybraná vysokokapacitná batéria tretej generácie (36 V 11 Ah) a bezúdržbový motor 8FUN SWXH. O jednoduché nastavenie pohonu sa postará LCD displej umiestnený na riadítkách, ktorý je zároveň počítačom s množstvom potrebných funkcií. Nemusíte se však báť. Ovládanie je veľmi intuitívne.

Porovnajte našu ponuku s konkurenciou!

My sa priameho porovnania nebojíme. Ak porovnáte naše bicykle s ďalšími najlepšími predajcami na trhu, sami dojdete k záveru, že rovnako vybavené bicykle predávame o 20-30 % lacnejšie. Našim cieľom nie je predať desiatky bicyklov s maximálnym ziskom, ale tisíce s prijateľným ziskom a docieliť toho, že raz budú naše mestá čistejšie, tichšie a tiež slobodnejšie v oblasti dopravy.

O ELEKTROBICYKLOCH

Elektrobicykle sú moderným dopravným prostriedkom, ktorý spĺňa nároky dnešnej doby.

Ponúkajú veľmi lacnú prevádzku, nízku cenu, sú nenáročné na údržbu, ekologické, spoľahlivé, môžete si voliť medzi fyzickou záťažou a pohodlnou cestou na elektrický pohon bez kvapky potu. To všetko sú vlastnosti, ktoré robia z elektrobicykla výnimočný nástroj ako na dopravu, tak aj na relax.
Bicykle na elektrický pohon sú staré už viac ako 100 rokov, ale až v posledných desiatich rokoch sa začínajú vyrábať po tisícoch a trúfame si povedať, že nás čaká boom tohto dopravného prostriedku. Je to hlavne vývojom batérií, ktoré sú teraz oveľa lacnejšie, trvanlivejšie a hlavne s dostatočnou kapacitou na celodennú prevádzku.

Elektrobicykle si obľúbili aj tí, ktorí doteraz na obyčajnom bicykli jazdiť z rôznych dôvodov nemohli alebo nechceli.

Elektrobicykel vám umožní :

  • prekonať dlhšiu vzdialenosť, než na ktorú vám obyčajne stačia vaše sily
  • překonat kopcovitý terén, který vás neúměrně unavil
  • dopraviť sa do zamestnania či na rande bez kvapky potu
  • držet krok s  fyzicky více zdatným partnerem a užívat si tak dlouhé společné výlety
  • vziať so sebou na dovolenku dopravný prostriedok, ktorým potom môžete preskúmať okolie bez námahy

NAJČASTEJŠIE KLADENÉ OTÁZKY

Kde môžem s elektrobicyklom jazdiť?

Kdekoľvek, kam môže aj obyčajný bicykel. To znamená, že po cestách, poľných chodníkoch a samozrejme po cyklotrasách, ktorých v poslednej dobe pribúda. Avšak pre nočnú prevádzku na verejných komunikáciách musí byť bicykel vybavený predným aj zadným svetlom.

Kto môže na bicykli jazdiť?

Riadenie bicykla nie je nijako obmedzené vekom, ani nie je potrebné vlastniť vodičské oprávnenie.

Ako dlho budem jazdiť na jedno dobitie?

Vzhľadom k tomu, že elektrobicykle EasyBike sú vybavené 11 Ah (36 V) batériou, ktorá patrí k najsilnejším, ktoré sú na trhu ponúkané, tak dojazd týchto bicyklov je VÝBORNÝ. Presnú odpoveď vám bohužiaľ dať nemôžeme, pretože je závislá na mnohých faktoroch, ako sú hmotnosť jazdca, zvolená úroveň výpomoci, profil trate, smer vetra a mnoho ďalších. Ale jednoducho je možné porovnať číselné údaje s konkurenciou. Naše batérie majú 396 Wh (11 Ah x 36 V). Dojazd by sa mal pri štandartných podmienkach pohybovať medzi 60 a 90 km.

Koľko ma stojí jedno nabitie batérie?

Je to cca 18 centov, teda je prevádzka naozaj nízkonákladová.

Ako elektrobicykle fungujú?

Základom je klasický bicykel, ktorý poznáte. Pre pomocný pohon využíva bicykel EasyBike elektrickú energiu, ktorá je uchovaná v batérii (dobíja sa z klasickej zásuvky 220 V). Z batérie je energia vedená do malého elektromotora, ktorý je umiestnený v strede zadného kolesa. Tam je energia elektrická menená na energiu kinetickú a pomáha vám poháňať zadné koleso. Úroveň pohonu je možné nastaviť na ovládači, ktorý je umiestnený na riadidlách. Potom, kedykoľvek šliapnete do pedálov, bude vám ku šliapaniu asistovať elektrický pohon. V prípade nastavenia pohonu na najvyššiu úroveň stačí len zľahka otáčať pedálmi a bicykel pôjde skoro sám a to rýchlosťou cca 25 km / hod. Alebo vám pomôže bez námahy výjsť kopec, ktorý ste museli na normálnom bicykli s veľkým vypätím síl vyšliapať alebo dokonca pešo vyjsť a bicykel tlačiť.

Chcem skúšobnú jazdu

Ak potrebujete viac informácií, vyplňte prosím nasledujúci formulár. Čo najskôr Vás budeme kontaktovať.
Prosím vyplňte všetky povinné políčka.
captcha
Nahrať znovu