Montáž a servis LPG a CNG zariadení Zvolen

Pokyny a rady

Ponúkame výhodné ceny za montáž LPG zariadení pri zachovaní vysokých štandardov kvality. Všetky značky vozidiel so zápisom do TP.

Návratnosť investície do prestavby je 11 až 25 000 kilometrov. Môžte si ju skontrolovať aj na našej kalkulačke návratnosti

Kalkulačka návratnosti

Nezabudnite

Cena prestavby by pre Vás nemala byť jediným kritériom, pretože spomienka na dobrú kvalitu trvá dlhšie ako radosť z nízkej ceny.
Orientačný cenník prestavieb na LPG a aktuálne ceny Vám radi poskytneme telefonicky, prípadne e-mailom.

Formulár pre vypracovanie nezáväznej cenovej ponuky prestavby vozidla na LPG

Pokiaľ máte záujem jazdiť za polovicu radi Vaše želanie splníme. Stačí vyplniť a odoslať nám tento krátky formulár. Pre správne vypracovanie cenovej ponuky prestavby Vášho vozidla potrebujeme od Vás vedieť základné informácie o vozidle a motore. Vyplňte preto prosím nasledujúci formulár. V krátkom čase Vám zašleme konkrétnu ponuku. Prosím vyplňte všetky potrebné políčka. Medzi dôležité údaje patria "Kód motora" (nájdete ho v 13-tom riadku veľkého technického preukazu) a "Výkon motora" (v kW).
Správne vyplnenie tohto formulára výrazne skráti čas jeho spracovania.

V prípade, že nemáte k dispozícii kód motora alebo jeho výkon napíšte nám do poznámky ŠPZ (EČV) alebo VIN, potrebné údaje si nájdeme v JISCD.

Prechádzať súbory
Size limit for each file is 100 MB
    captcha

    Hľadať

    No Internet Connection