Montáž a servis LPG a CNG zariadení Zvolen

Naša história v skratke...

Na začiatku, v roku 2000 sme pôsobili ako SACON s.r.o.
Skromné priestory nám však postupne začali byť tesné. Neskôr, v rámci rozdelenia kompetencií sme sa rozdelili na dve nezávislé spoločnosti (spoločnosť SACON s.r.o. sa s oddeleným vedením venovala nákupu a predaju vozidiel), našim záujmom naďalej ostala montáž a servis LPG a autoservisná činnosť. Preto sme sa oddelili a LPG zastrešili zdedeným názvom PST-Professional Servising Technology s.r.o. V rámci ďaľšej potreby rozširovania priestorov v r.2012 sa firma presťahovala na súčasnú adresu. Pri príležitosti zápisu zmien v obchodnom registri sme sa na valnom zhromaždení v rámci zjednotenia a najmä sprehľadnenia prezentácie spoločnosti smerom k verejnosti uzniesli aj na zmene názvu na Hatiar, s.r.o.  Všetky zmeny boli legitímne, bez "vedľajších" úmyslov, identifikátory firmy ostali nezmenené.
Image

Čo chceme

Dnes poskytujeme záručný a pozáručný servis splynovačov mnohých značiek. Neodmietneme pomoc pri oprave všetkých na Slovensku podporovaných značiek plynových zariadení. Veľmi často opravujeme aj splynovače namontované v zahraničí s ktorými Vás v iných LPG servisoch nevybavia. Sklad náhradných dielov (nielen) na LPG nám umožňuje odservisovať Vaše auto vo veľmi krátkom čase. Našim cieľom nieje predať Vám konkrétnu značku splynovača, práve naopak. Poradíme Vám pri výbere tej najlepšej alternatívy pre Vaše auto. Ako po technickej, tak aj tej ekonomickej stránke. Jednoducho Vám pomôžeme zorientovať sa na trhu s LPG zariadeniami, vyzdvihnúť dobré a taktiež upozorniť na tie tienisté stránky jazdy na plyn. Našim hlavným cieľom je Vaša spokojnosť s LPG. Tomu prispôsobujeme všetky etapy realizácie. Od počiatočnej komunikácie, cez cenotvorbu, montáž, servis až po odovzdanie vozidla vrátane potrebnej dokumentácie k zápisu LPG do technického preukazu vozidla.
Tím spoločnosti Hatiar, s.r.o.

Čo Vám ponúkame

V prvom rade kvalitné riešenia, ktoré sú podložené 21 rokmi skúsenosti na slovenskom trhu v oblasti montáže LPG a CNG systémov pre motorové vozidlá a ich záručného a pozáručného servisu. Na našom pracovisku nájdete kolektív profesionálov, ktorý Vám vždy ochotne poradí s výberom toho najvhodnejšieho zariadenia pre Váš automobil, ale v neposlednom rade Vám budú kedy koľvek nápomocný aj odbornou radou, týkajúcej sa buď prevádzky, alebo servisu zariadení pre LPG a CNG.

Ako jediný na slovensku poskytujeme doživotnú záruku na montáž nami montovaných LPG a CNG zariadení.

Vo chvílí prestavby náš vzťah nekončí, ale vlastne iba začína...

Stále váhate, alebo potrebujete viac informácií?

Hľadať

No Internet Connection