Montáž a servis LPG a CNG zariadení Zvolen

Zoznam schválených vozidiel na LPG

Je aj moje vozidlo schválené pre montáž?

Hľadáte zoznam vozidiel, do ktorých sa dá namontovať LPG? Nehľadajte. Zdvihnite telefón a zavolajte nám, či vieme aj vaše vozidlo prestavať na plyn.
Prečo? Pretože zoznam vozidiel sa neustále mení. Svetové značky, ktoré vyrábajú plynové zariadenia sa neustále predbiehajú v tom,
aby priniesli novšiu technológiu. To, že spolupracujeme s firmami, ktoré sú na špici svetových technológii má pre nás veľký význam a napĺňa
to našu filozofiu priniesť zákazníkovi horúce novinky a to aj v oblasti priameho vstrekovania – FSI, TSI, DI, GDI...

Schválené vozidlá na LPG

Schválených LPG zariadení je dnes pre Vás k dispozícii veľké množstvo a neustále pribúdajú nové vozidlá. U nás ponúkame našim zákazníkom na výber niekoľko značiek splynovačov. Dnes ich je už na trhu toľko, že je takmer nemožné dostať ich do jednej tabuľky. V prípade záujmu o prestavbu Vášho vozidla nás pokojne môžte kontaktovať, radi Vám poskytneme všetky potrebné informácie a pomôžeme s výberom.

K správnemu výberu vhodného (a prípadne schváleného) LPG zariadenia (splyňovača) budeme od Vás potrebovať poznať tieto informácie:

  • Značku a typ vozidla (napr. Škoda Octavia 1Z) + rok výroby
  • Identifikačné číslo motora (typ) (napr. BSE)*
  • Výkon motora v kW
  • Rok výroby vozidla

Typ motora potrebujeme poznať pre správnu informáciu o možnostiach samotnej prestavby a postupu pri zápise LPG do technického preukazu. Je vhodné mať tieto údaje k dispozícii pri komunikácii (mailovej, telefonickej), výrazne sa skráti čas potrebný pre spracovanie ponuky. Všetky požadované informácie Vám samozrejme veľmi radi poskytneme mailom alebo telefonicky.

Pokojne nám zavolajte alebo napíšte.

Hľadať

No Internet Connection