Montáž a servis LPG a CNG zariadení Zvolen
Dominik
07.10.2021
Topoľčany

Urcite odporucam, profesionalny pristup, mily personal rychle vybavenie, jasne vysvetlenie a riesenie problemov :) Dakujem moc urcite sa vratim znovu

Marek Kováčik
18.06.2021
Partizánske

Zhoda okolností, nejak sa mi podarilo do môjho starého BMW e38 735i natankovať nie moc kvalitný plyn. Asi po 100 km jazde auto odmietalo ísť na LPG a motor mi zhasínal . Oslovil som profesionálov vo Zvolene, Pána Hatiara že čo sa mi stalo z autom a aký mám problém. Všetko hravo vyriešili, naladili, vymenili všetky filtre ,skontrolovali a vymenili jeden vstrek LPG. Auto zas jazdí na LPG povedal by som že Perfektne. Každému odporúčam navštíviť tento skvelý servis pre LPG vozidlá.

thumbnail-img-avatar.png
Juraj Moncoľ
15.2.2021
Klenovec

Ďakujem za výborné odborné služby a vynikajúci prístup zamestnancov. Vrele doporučujem.

zena.jpg
Zuzana Škrhová
5 február 2021
Martin

Príjemná komunikácia, ochota poradiť. Ďakujem

thumbnail-img-avatar.png
Vladimír Tichý
2 február 2021
Bratislava

Dnes kúpená a prevzatá Octavia2 1.8TSI v , super stroj ide jak Švajčiarske hodinky :) radosč sa voziť... Čo sa týka servisu plne doporučujem  super prístup, jednanie, odporúčanie ohľadne servisu, pomoc a všetko čo k tomu patrí a vôbec nevadí ani tá vzdialenosť BA->ZV, lebo za kvalitou sa oplatí ísť!!! Keď prídete budete určite spokojný tak ako ja :)))

thumbnail-img-avatar.png
Róbert Hegeduš
30.01.2021
Bratislava

Chcel by som sa poďakovať Pánovi Hatiarovi a celému jeho týmu za super odvedenú prácu, a predovšetkým super ľudský prístup ku mne ako zákazníkovi. Veľmi si cením aj čas (počas ktorého sme boli v kontakte) a ochotu so strany Pána Hatiara že aj napriek tomu že mal neustále naplnený rozvrh, si na mňa našiel čas a zodvihol mi telefón, odpísal na sms hoc sa jednalo iba o info dotaz z mojej strany aj v neskorších hodinách. Kiež by bolo viac takýchto firiem. Prajem Vám mnoho spokojných zákazníkov a veľa úspešných rokov na trhu:)

thumbnail-img-avatar.png
Ondrej Kikinder
26 január 2021
Krupina

Dnešná návšteva v servise... pravidelná kontrola po 10tis km,+ výmena filtrov + porucha teplotného snímača motora. A teraz : auto pristavené na 10tu hodinu a o 12tej som už sedel späť v aute po kontrole LPG, výmene filtrov LPG a s novým teplotným snímačom! A k tomu aj darček v podobe úchvatných hrnčekov s motívom starých 100KCS... servis 100bodov, píistup 100bodov. Zhrnutie, ako inak, HATIAR s.r.o opäť nesklamal (už 5rokov som verný zákazník) a znovu si môžem užívať jazdu za polovicu??? vďaka pán Hatiar!

thumbnail-img-avatar.png
Juraj Jurík
20.január 2021
Levice

Ak by som šiel v mene firemného hesla tak napíšem: Nebolo to Rýchlo a nebolo to Lacné. Bolo to však Dobré. Komunikácia na vynikajúcej úrovni. Obrovská technická znalosť problematiky. Dávam palec hore za prístup. Moje Subaru je konečne vo svojej koži po regeneračnom pobyte v dobrých rukách.

thumbnail-img-avatar.png
Boris Urbánek
19 január 2021
Zvolen

Spokojnosť s chat online konzultáciou ohľadom inštalácie LPG pre Toyota Verso s pánom Miroslavom.

Hľadať

No Internet Connection