Montáž a servis LPG a CNG zariadení Zvolen
Emil holub
10.07.2020
Ružomberok

Odbornosť a profesionalita a dobrý ľudský prístup za primeranú cenu.
To je v skratke hodnotenie mojej prvej skúsenosti s týmto servisom.
Nikdy som ich doteraz nepoznal, ani som nevedel, že existujú, kontakt na nich som dostal od jedného subaristu z Kremničky.
Mal som veľký problém s mojím Subaru a jednak, že mi to pomohol vyriešiť ten spomínaný subarista a za druhé, tento pán Hatiar a spol. Veľmi dobrá a rýchla spolupráca, výmena informácií, dohodnutie termínu a na druhý deň poobede (podvečer) už išlo Subaru ako píla. Sám som tomu nechcel veriť, alebo sa mi tomu ťažko verilo po tých problémoch, ktoré tomu predchádzali, za čo mu aj touto cestou ďakujem.
Toto nie je platená reklama, ktorá môže tak vyzerať, keď ich tak vychvaľujem, ale žiaľ výnimočný prípad profesionality a odbornosti spolu s rozumnou cenou a dobrým prístupom. A preto vravím žiaľ, lebo na Slovensku sa to, možno aj kvôli celkovým podmienkam aké tu vládnu, moc často, resp. veľmi zriedka vidí, kde sa skĺbia všetky tieto veci dokopy.

thumbnail-img-avatar.png
Radko Boroška
25 jún 2020
Banská Bystrica

Nedávno som kúpil auto z autobazáru samozrejme na LPG, všetko bolo v poriadku pokým som nešiel tankovať. V minulosti som už mal auto na LPG, kde tankovacie hrdlo bolo na pravej strane v nárazníku...jednoducho pripojíte tankovaciu pištoľ a tankujete, ale v tomto prípade bolo vmotované ku hrdlu nádrže na benzín, kde potrebujete otravnú redukciu, ktorú mi bazár nedodal k autu. Auto bolo dovezené s LPG, ak by som si LPG dal montovať sám určite sa vyhnem takémuto riešeniu, nálepka na zadnom skle hovorí za všetko, nie je čo skrývať a neustále pri tankovaní montovať otravnú redukciu. Pán Hatiar aj keď už bolo dávno po záverečnej bol ochotný mi pomôcť za čo mu ďakujem.

thumbnail-img-avatar.png
Tibor Baláž ML.
8 jún 2020
Nitra

p. Miklian, ďakujem za cenné rady a vyčerpávajúce odpovede na moje otázky ohľadom kúpy LPG vozidla.

thumbnail-img-avatar.png
Ondrej Kikinder
5 jún 2020
Krupina

Profesionálny a ľudský prístup. Profi robota vo všetkých smeroch(dokonca mi montovali aj ťažné). V 2016 mi namontovali BRC a odvtedy som najazdil cca 155000km a bez akéhokoľvek problému. Či v zime, či v lete, vždy bez problému. A to hlavné 400km/17e ?

thumbnail-img-avatar.png
Jozef Pástor
22.5.2020
Čebovce

Firma Hatiar to sú najlepší špecialisti na lpg každému odporúčam som 100% spokojný 

thumbnail-img-avatar.png
Roman M.
15.5.2020
Pezinok

Výborný prístup pána Mikliana (cez chat). Nie je čo vytknúť. Výborná, rýchla, profesionálna pomoc, ochota, vyjadrovanie, komunikácia, asertivita, ľudský prístup. Proste na stupnici od 1 do 10 hodnotím 11 :). Ďakujem ešte raz za takýchto ľudí.

thumbnail-thumbnail-img-avatar.png
Peter M.
13.5.2020
Piešťany

Dnes som volal do firmy pána Hatiara ohľadom Protokolu o montáži lebo som kúpil auto a bývalý majiteľ mi ho nedodal. Po telefonickom hovore mi bez žiadnych okolkov obratom poslal protokol o montáž plynového zariadenia ktoré potrebujem pri STK. Veľmi sa chcem pekne poďakovať za prijemny telefonicky rozhovor a som rád že ešte existujú firmy ktorým záleží na zákazníkoch. Ú mňa veľká spokojnosť. Ešte raz veľké ĎAKUJEM

thumbnail-thumbnail-img-avatar.png
Peter Korpa
23.04.2020
Záhor

Koncom novembra 2019 som sa rozhodol pre montáž splyňovacieho zariadenia do môjho vozidla Toyota Corolla 1,6 s prevodovkou Multidrive S (automat) motor 1ZR r.v. 2016. Dosiaľ som používateľom iného auta, ktoré má namontovaný splyňovač a po motorickej stránke som nemal zásadné problémy. Preto som zvážil túto možnosť aj pre nové auto. Nakoľko som nebol spokojný s prístupom servisu u nás na východnom Slovensku, zvolil som si montáž u pána Hatiara vo Zvolene. Dôvodom mojej nespokojnosti s predošlým servisom bolo hlavne to, že som sa stal stolnotenisovou loptičkou medzi autorizovaným servisom a servisom plynu. Totiž po výmene membrán splyňovača po 90 000km, mi technik neupevnil dobre nejaké hadice chladenia a unikala mi voda zo systému. Autorizovaný servis to natlakoval, im to strelilo a vinu zhodili na plyn servis. Čo čítam na internete je to bežný postup. Plyn servis zvaľoval vinu na autorizovaný servis prečo to tlakovali atď. Každý bol múdry, no nik mi nepomohol. Nehovoriac o tom, že všetko ma stálo peniaze. Preto som sa rozhodol, že nedám už auto do rúk amatérom. Pán Hatiar mal dobré recenzie, preto som obetoval vzdialenosť a prišiel si namontovať plyn do Zvolena. Všetko je tak ako píšu iní recenzenti. Skutočne odborný servis vynikajúci prístup pána Hatiara. Ochotne mi poradil, pomohol s vybavovaním. Obetoval veľa aj osobného času mojim otázkam a samotnému vybavovaniu. Za to mu aj touto cestou veľmi pekne ďakujem. Pri samotnej montáži bolo pre mňa zvlášť prekvapujúce, že si ma zavolali do dielne, pýtali sa ma čo kde chcem mať napr. nápust, LED diódy, akú veľkú nádrž použijeme a podobne. S tým som sa v prípade prvej montáže nestretol. Aj pri samotnej obhliadke mi poradili a odporučili rozumné riešenia zamestnanci, ktorí sa na prestavbe podieľali. Prestavbu urobili vynikajúco. Dodnes všetko výborne funguje najazdil som už asi 6000 km od montáže a som spokojný so servisom pána Hatiara. Mnohí sa LPG pohonu obávajú, ale obavy nie sú na mieste. Aj na prvom aute Renault Thalia mám najazdené 120 000 km na LPG dokopy 168000km a aj keď ho nemontoval pán Hatiar, tak servis kam auto nosím chválil v akom dobrom stave je motor aj ventily. Pri tankovaní však nehľadím na cenu. Ak budete počúvať rady pána Hatiara a budete tankovať na Slovnafte, nebudete mať s motorom vážne problémy.

thumbnail-img-avatar.png
Peter Protuš
8 apríl 2020
Halič

U pána Hatiara montovali LPG značky BRC do môjho Daewoo Evanda ešte pôvodnému majiteľovi pred 9 rokmi. Na budúci rok sa chystám na výmenu nádrže. Za ten čas nemal ani predošlý majiteľ s LPG systémom v aute jediný problém a ja takisto doteraz nemám problém. Len tankujem a jazdím. Jednak mám dojazd niečo cez 1200km kombinovane na N101 a LPG a onak pri jazdení v meste to mám za pár drobných. Takže vrelo odporúčam každému kto ešte váha s prestavbou. Prestavba sa za pár rokov splatí na cene paliva a bezúdržbovosti lpg systému.

Hľadať

No Internet Connection